Kontaktinformasjon

Eksamenssteder

Andøy videregående skole

Tlf: 75 65 61 00

Epost: Eksamen.andoy@vgs.nfk.no

Adresse: Borgergata 22 8480 Andenes

Aust-lofoten videregående skole

Tlf: 75 65 50 00

Epost: Eksamen.austlofoten@vgs.nfk.no

Adresse: Gymnasgt 13 8301 Svolvær

Bodin videregående skole

Tlf: 75 65 10 00

Epost: Eksamen.bodin@vgs.nfk.no

Adresse: Mørkvedtråkket 2 8026 Bodø

Bodø videregående skole

Tlf: 75 65 15 00

Epost: Eksamen.bodo@vgs.nfk.no

Adresse: Amtmann Hegges vei ¾ 8005 Bodø

Brønnøysund videregående skole

Tlf: 75 01 15 00

Epost: Eksamen.bronnoysund@vgs.nfk.no

Adresse: Skolegata 12 8901 Brønnøsund

Fauske videregående skole

Tlf: 75 65 20 00

Epost: Eksamen.fauske@vgs.nfk.no

Adresse: Gymnasveien 5 8205 Fauske

Hadsel videregående skole

Tlf: 75 65 58 00

Epost: Eksamen.hadsel@vgs.nfk.no

Adresser:

Melbu: Skolegata 7 8445 Melbu,

Stokmarknes: V.D Hals gt 10 8450 Stokmarknes

Knut Hamsun videregående skole

Tlf: 75 65 22 00

Epost: Eksamen.hamsun@vgs.nfk.no

Adresser:

Hamarøy: 8294 Oppeid

Steigen: 8283 Leinesfjord

Meløy videregående skole

Tlf: 75 65 25 00

Epost: Eksamen.meloy@vgs.nfk.no

Adresser:

Inndyr: Øya 45 8140 Inndyr

Ørnes: Spildervika 6, 8150 Ørnes

Glomfjord: Glomveien 8, 8161 Glomfjord

Mosjøen videregående skole

Tlf: 75 65 40 00

Epost: Eksamen.mosjoen@vgs.nfk.no

Adresser:

Kippermoen: Kippermoveien2, 8661 Mosjøen

Sentrum: Kirkegata 9, 8656 Mosjøen

Marka: Honggardsvgen 33, 8658 Mosjøen

Narvik videregående skole

Tlf: 75 65 65 00

Epost: Eksamen.narvik@vgs.nfk.no

Adresser:

Oscarsborg: Dronningensgate 68, 8514 Narvik

Frydenlund: Villaveien 59, 8516 Narvik

Solhaugen: Øvreveien 24/26, 8516 Narvik

Polarsirkelen videregående skole

Tlf: 75 19 99 99

Epost: Eksamen.polarsirkelen@vgs.nfk.no

Adresser:

Murbakken 1, 8622 Mo i Rana

Skolegata 22, 8624 Mo i Rana

Kongsvegen 50. 8624 Mo i Rana

Saltdal videregående skole

Tlf: 75 65 23 00

Epost: Eksamen.saltdal@vgs.nfk.no

Adresse: Fredheimsvegen 15, 8250 Rognan

Sandnessjøen videregående skole

Tlf: 75 65 33 00

Epost: Eksamen.sandnessjoen@vgs.nfk.no

Adresse: Novikveien 47, 8800 Sandnessjøen

Sortland videregående skole

Tlf: 75 65 55 00

Epost: Eksamen.sortland@vgs.nfk.no

Adresser:

Parkveien 7 8400 Sortland

Øksnes: Støveien 18 8430 Myre

Kleiva: Kleiva 8404 Sortland

Vest-lofoten videregående skole

Tlf: 75 65 45 00

Epost: Eksamen.vestlofoten@vgs.nfk.no

Adresser:

Leknes: Storgata 70, 8370 Leknes

Gravdal: Risaksla 25, 8372 Gravdal

Eksamenskontoret NFK

Navn Tittel Telefon Mobil  Epost

Klemetzen,Irmelin

Fagansvarlig,eksamen 75650747   irmkle@nfk.no
Aune,Elisabeth Eksamensrådgiver 75651008   eliaun@nfk.no
Skjerpeng,Merethe Rådgiver,dokumentasjon 75650255   merskj@nfk.no
Kaspersen, Nina Konsulent,dokumentasjon 75650215   ninas@nfk.no
Eksamenskontoret   75650200   eksamen@nfk.no
Support privatist   75654616   supportprivatist@nfk.no