Eldrerådets medlemmer 2015-2019

Her finner du oversikt over eldrerådets medlemmer.

Hovedmedlemmer:


Leder Kari Sletten, Bodø, kari-sle@online.no
Karsten Kristoffersen, Øksnes, karsten.kristoffersen@vkbb.no
Andreas Moan, Fauske, andreas.moan@snett.no
Ingvill Klausmark, Brønnøy, ingvillkristine@yahoo.no
Bjørn Helge Hansen, Alstahaug, bbh@hel.no

Fylkestingets representanter:

Grete Bang, greteban@online.no
Bente Anita Solås, bente.anita.solas@nfk.no

Observatør

Inga Karlsen, Tysfjord, Samisk eldreråd, inga.karlsen@trollfjord.no

 

Personlige varamedlemmer:

Mai-Helen Walsnes, Eidfjord/Sortland, mai-helen.walsnes@vkbb.no
Otto Benjaminsen, Vågan, otben@online.no
Dagfinn Pettersen, Gildeskål, dagfinnpett@gmail.com
Rigmor Eidissen, Hattfjelldal, rigmor.eidissen@hattfjelldal-kommune.no
Einar J. Moen, Vega, einar.moen@vega.kommune.no 

Varamedlemmer, fylketstingets representanter:

Randi Myrvang Næss, Krf
Marit Stemland, Frp

Publisert av Tone-Lise Fische. Sist endret 29.07.2016
  • {{sprak.SprakNavn}} {{sprak.SprakNavn}}
{{sprakVariabler[s.stegnavn] }}
Krever innlogging: {{skjemainfo.SkjemaNavn}}
  • {{sprakVariabler[innlogging.InnloggingsTekst]}}

{{sprakVariabler["LoggInnEpost"]}}
*Feil brukernavn eller passord. Vennligst prøv igjen.
*Brukernavn kan ikke være tom
*Passord kan ikke være tom

{{sprakVariabler["GlemtPassordTekst"]}}

*Epostadressen er ikke registrert
vennligst vent...

Du vil straks motta en e-post med kode. Trykk på lenken i e-posten for å gå videre i prosessen

{{sprakVariabler["NullstillPassordTekst"]}}

Du vil snart motta en e-post med informasjon om aktivering av brukerkontoen din. Trykk på lenken i e-posten for å gå videre i prosessen

Kontoen din er nå aktivert, trykk på knappen under for å gå videre.

Aktiveringslenken du har trykket på er ikke lengre gyldig

  • {{sprak.SprakNavn}} {{sprak.SprakNavn}}
Fant du det du lette etter?

Kontaktpersoner

Tone-Lise Fische
Rådgiver
Åshild   Opøyen
Leder
 
Login for redigering